WWW.DeliForum.HareketForum.Com

Şeytan...

Aşağa gitmek

Şeytan...

Mesaj tarafından By_DeLi Bir Perş. Ocak 28, 2010 3:24 pm

Konu: Şeytan... Ptsi Ocak 04, 2010 7:17 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Balıkesir'deki bi kız lisesinde yatakhanenin birinde, kızları gece uyku tutmayınca birbirlerine hikayeler anlatmaya başlamışlar. bunların çoğu da okullarına ait korkunç olaylarmış. güya şeytan çok eski zamanlarda burada yaşayan bi ailenin fertlerine dadanmış ve onların ruhlarına giriyomuş. inanışa göre şeytanın ayakları terstir ya, o insana da şeytan girince doğal olarak ayakları ters dönüyomuş.
aradan bi kaç saat geçmiş. gruptakilerin uykusu gelince herkes yatağına gitmiş. kızlardan biri accayip sıkışmış. tuvalete gidecek ama anlatılanlardan epey bi korktuğu için gidemiyomuş. alt ranzada yatan arkadaşını dürtüp uyandırmış. diğer kız da bu hikayelerden en çok etkileneniymiş. zaten zar zor uyuduğundan hiç kalkmak istememiş. ancak arkadaşı ısrar edince onunla tuvalete gitmek zorunda kalmış. arkadaşı tuvalete girince o da kapının önünde beklemeye başlamış.

diğer kız tuvaletten çıktığında bi tuhaf bakıyomuş. bizimki anlatılanların etkisiyle de olsa gerek direkt kızın ayaklarına bakmış. bi de ne görsün! arkadaşının ayakları ters dönmüş. parmakları arka tarafa bakıyomuş. kızcağız çığlık çığlık kaçmaya başlamış. koşarken de ara sıra arkasına bakıyomuş. tam bu sırada koridorda belletmen öğretmenle çarpışmış. kız nefes nefese başına gelenleri anlatmış. sonunda, "hocam inanamıyorum, ayakları resmen ters dönmüştü" demiş. öğretmen, "benimkiler gibi mi yani?" diyerek ayaklarını göstermiş. kız kafasını aşağı indirince belletmenin ayaklarının da 180 derece arkaya baktığını görmüş. napsın kızcağız, bu manzarayla beraber oracıkta aklını yitirmiş...
By_DeLi
By_DeLi
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 125
Rep Puanı. : 0
Kayıt tarihi : 23/01/10
Yaş : 9

Kullanıcı profilini gör http://deliforum.turkforumpro.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz